Feb 20, 2019

WSPIERAM SWÓJ KLUB

W ramach akcji „Wspieram swój klub", zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową lub rzeczową dla Lwóweckiego Klubu Sportowego „CZARNI". Powyższa akcja ma na celu przywrócenie dawnej pozycji klubu, zarówno jeśli chodzi o klasę rozgrywkową, sportową wizytówkę miasta Lwówek Śląski, jak i o powrót klubu do serc naszych mieszkańców, kibiców. Takie miasto, a przede wszystkim jego mieszkańcy, zasługują na klub walczący o najwyższe cele, a to możliwe jest tylko i wyłącznie przy współudziale m.in. z Państwa instytucją.

Nadrzędnym celem Klubu jest rozwój sportowych pasji u najmłodszych oraz wychowywanie dzieci i młodzieży w duchu sportowej rywalizacji. Jak Państwo wiecie, każda działalność wiąże się jednak z ogromnymi potrzebami finansowymi. Jesteśmy świadomi, że bez pomocy ludzi dobrej woli, wszelkie zakładane cele, są trudne do zrealizowania.

Dlatego tez zwracamy się do Państwa - wlaścicieli firm lub przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, z gorącą prośbą o wszelakie wsparcie naszej działalności (czy to w postaci środków pieniężnych, czy to w postaci zakupu niezbędnego sprzętu sportowego). Pragniemy nadmienić, iż LWÓWECKI KLUB SPORTOWY „CZARNI", posiada statusu Organizacji Pożytku Publicznego, co umożliwia wszystkim zainteresowanym także pomoc w postaci przekazywania 1% podatku na konto Klubu.

W zamian za udzielone wsparcie możemy Państwu, Drodzy Sponsorzy oraz Darczyńcy, zaproponować następującą formę reklamy:

ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej LKS CZARNI;
ekspozycję logo firmy na koszulkach zawodników;
certyfikat z podziękowaniami za wsparcie KLUBU „CZARNI".
Jednocześnie, chcielibyśmy zapewnić, że każdy sponsor oraz darczyńca ma możliwość uzyskania pełnej informacji na temat sposobu wykorzystania przez klub ofiarowanej pomocy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, gdyż sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie. Wszelka, uzyskana dzięki Państwa dobroci oraz przychylności pomoc, pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych i organizacyjnych

ze sportowym pozdrowieniem ZARZĄD LKS „CZARNI"

Najbliższy mecz

...